Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Hodinky > Pánské hodinky > Pánské sportovní hodinky >

Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN

Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN

Cena produktu Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN není známa.

 

Popis produktu Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN: Pánské hodinky Garmin. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Garmin nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému po... > více informací


Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN - popis

nahoru

Pánské hodinky Garmin. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Garmin nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému poškození strojku, poťažmo celých hodinek. Snažte se je tedy před zvýšenou vlhkostí , vodou a sněhem chránit.Stejně jako vše ostatní, i hodinky vyžadují občasnou péči. Neuškodí jim občasné povrchové čištění v podobě odstranění prachu a jiných drobných nečistot. Ty pak ve spojení s lidským potem vytvářejí nepříjemný maz, který nepůsobí nejlépe.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pánské titanové hodinky nebo Pánské společenské hodinky, Ostatní pánské hodinky.

Nejlevnější Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN akční ceny - Levné Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin - Forerunner 920 XT HR RUN najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pánské sportovní hodinky.